Parfém

Avril Lvigne v létě roku 2009 zahájila svou první érů parfémů. Její první parfém se jmenuje Black Star a voní po švestkách, skořici a čokoládě. Poprvé ho představila v Londýně na seznamovací party. Posléze k němu natočila i komerční reklamu. Od léta 2009 je volně k prodeji v Evropě.

Celý parfém je už svým vzhledem jedinečný. Lahvička tvaru hvězdy, na vrcholu s ozubeným prstýnkem, vypadá poměrně zajímavě. Celý parfém charakterizuje Avril samotnou, protože je veden v černo-růžové barvě. Samotný parfém je růžový, uzávěr je černý.

Avril se svým parfémem se dostala do konkurence s parfémem Britney Spears (Believe). Každá dáma nyní soupeří o své příznivce.

Využijte profesionální detektivní služby, které již od roku 2001 poskytuje naše detektivní kancelář. Nabízíme komplexní nabídku detektivních činností, jako je například sledování osob, prokázání nevěry, prověřování obchodních partnerů atd. Naše detektivní agentura poskytuje služby po celém území České republiky. Každý soukromý detektiv pracující na případu, dodržuje maximální diskrétnost a je plně loajální k zadavateli.

Vybavení autoservisů a také vybavení pneuservisů od tradičního českého dodavatele společnosti AMI Morava. V široké nabídce naleznete zvedáky na auta (například nůžkový zvedák nebo hydraulický zvedák). Samozřejmě nechybí ani tradiční stroje jako vyvažovažka kol nebo její nezbytný doplněk zouvačka pneu.

Ojeté tahače a také nákladní auta najdete na serverech nabízejících použité trucky. Hledáte nákladní auta bazar nebo třeba použité nákladní přívěsy a návěsy? Nabízíme kamiony značek DAF, Volvo, Avia, Man, Tatra, Renault, Iveco, Mercedes-Benz, Scania.