Let Go

Avril pracovala na svém prvním albu v letech 2001-2002 a vyšlo 4. 5. 2002. Toto album se okamžitě dostalo do vysokých žebříčků a umístilo se na 1. místě v Kanadě, Velké Británii, Austrálii a na 2. místě v USA. Prodalo se více než 13 miliónů kusů a díky němu vyhrála několik ocenění, mezi které patří „Juno Awards 2003“, „World Music Award“ a byla nominována na 8 cen Grammy.

Mezi nejdůležitější singly se v tomto albu řadí: Sk8er Boy, Complicated, I’m With You a Losing Grip.

Celkový seznam písniček: 1. Losing Grip
2. Complicated
3. Sk8er Boi
4. I'm With You
5. Mobile
6. Unwanted
7. Tomorrow
8. Anything but Ordinary
9. Things I'll Never say
10. My World
11. Nobody's fool
12. Too much to ask
13. Naked

Využijte profesionální detektivní služby, které již od roku 2001 poskytuje naše detektivní kancelář. Nabízíme komplexní nabídku detektivních činností, jako je například sledování osob, prokázání nevěry, prověřování obchodních partnerů atd. Naše detektivní agentura poskytuje služby po celém území České republiky. Každý soukromý detektiv pracující na případu, dodržuje maximální diskrétnost a je plně loajální k zadavateli.

Vybavení autoservisů a také vybavení pneuservisů od tradičního českého dodavatele společnosti AMI Morava. V široké nabídce naleznete zvedáky na auta (například nůžkový zvedák nebo hydraulický zvedák). Samozřejmě nechybí ani tradiční stroje jako vyvažovažka kol nebo její nezbytný doplněk zouvačka pneu.

Ojeté tahače a také nákladní auta najdete na serverech nabízejících použité trucky. Hledáte nákladní auta bazar nebo třeba použité nákladní přívěsy a návěsy? Nabízíme kamiony značek DAF, Volvo, Avia, Man, Tatra, Renault, Iveco, Mercedes-Benz, Scania.